כיצד מתבצע הטיפול

הטיפול ההומאופתי מתחיל בפגישת הכרות ראשונה הכוללת אבחון ותשאול מעמיק.

במפגש זה תספרו לי על כל מה שמפריע לכם ועל כל מה שאיננו נוח לכם בחיים- ברמה הפיזית והרגשית. חשוב לי לדעת פרטים רבים ככל הניתן אודות הבעיה בגינה הגעתם לטיפול ועל מאפייניה, לשמוע מהו המצב היום, להכיר את ההיסטוריה הרפואית שלכם, את אורח חייכם ועוד.
כמובן שבמפגשים הומאופתיים עם ילדים או עם תינוקות – ההורים יספרו את הסיפור.

לאור המידע שאאסוף בפגישת ההכרות – הן על בסיס הדברים שסיפרתם והן על בסיס ההתרשמות שלי – אתאים עבורכם באופן אישי את הרמדי ההומאופתית אשר יכולה לסייע לכם בהקלה על הסבל ועל אי-הנוחות שקיים וכמובן לרפא אותכם לצמיתות.
בתהליך בחירת הרמדי עבורכם – אני נעזרת בתוכנת מחשב המתבססת על  ספרות מקצועית רחבה, וכמובן – על הידע המקצועי והפרקטי שצברתי לאורך השנים.

זכרו: מטרתי היחידה היא להשיב לכם את בריאותכם ואת איכות חייכם הפיזית והרגשית בדרך המהירה ביותר, הקצרה ביותר – ולאורך  זמן.

 

הרמדי ההומאופתית תוזמן עבורכם בבית מרקחת מיוחד אשר עושה הכנות הומאופתיות. רמדי צריכה להעשות לפי החוקים הברורים של ההומאופתיה , לכן אני עובדת עם מספר מצומצם של בתי מרקחת אשר לאור נסיוני עושים זאת כפי שנדרש.

הצלחת הטיפול מותנת בעיקר בקשר בינינו…
חשוב שתיידעו ותדווחו על מצבכם אחת לשבועיים, או בכל מקרה החורג מהנורמה של חייכם כך אוכל לעזור ולחזק אתכם / את ילדכם לאורך זמן ובצורה עמוקה יותר.

אני זמינה ללקוחותיי בכל ימות השבוע בין השעות 08:00-18:00, וכמובן שניתן ליצור קשר מיידי גם במייל או ב-SMS.

חשוב שתדעו: הטיפול ההומאופתי איננו לכל החיים.

מטרת הטיפול היא להביא אתכם לבריאות ולשקט אשר איננו מותנה בהומאופתיה.
סיום הטיפול משתנה מאחד לשני, ותלוי, כמובן, בהתקדמות ובמצב בו הגעתם אלי.

Comments are closed.