הומאופתיה לנשים בהריון

בעבר, נשים בהיריון נאלצו לסבול מתופעות הלוואי של ההריון ובעיות שונות בעת ההיריון ללא קבלת טיפול תרופתי קונבנציונאלי וזאת משום הרתיעה שמא התרופות יפגעו בשליה ובעובר. בנוסף, המודעות בכל הקשור אל טיפולי הרפואה המשלימה הייתה נמוכה וכמות המטפלים בישראל אשר הציעו טיפולי הומאופתיה לנשים בהריון, הייתה מצומצמת. כיום, המודעות הגבוהה נותנת את אותותיה בכמות הנשים אשר נהנות מיתרונותיו של טיפול הומאופתי בתקופת ההריון.

הומאופתיה – גלגל ההצלה בזמן ההיריון

בתקופת ההריון נשים מקפידות לא להכניס לגופן תרופות או לבצע פעולות מסוימות אשר יכולות לגרום נזק לעובר בבטנן. הומאופתיה אשר משתייכת לרפואה האלטרנטיבית משתמשת אך ורק בחומרים טבעיים ולכן היא מאגדת בתוכה קשת רחבה של פתרונות אידיאליים לבעיות שונות מהן סובלות נשים בהיריון.
חגית פילובסקי מאבחנת את מצבה של האישה, מבררת איתה מה הן תופעות הלוואי של ההיריון ובהתאם מתאימה לה את הרמדי ההומאופתי המתאים ביותר. ההחלטה באשר לרמדי המתאים והמינון המדולל הנכון תמיד תתבסס על ההיסטוריה הרפואית של האישה והבעיות אותן היא מתארת.

מקלים על הכאבים שלכן!

הומאופתיה לנשים בהריון תסייע במצבים הבאים:

  • בעיות לפני ההיריון – אישה בהיריון אינה יכולה לצרוך תרופות קונבנציונאליות למיגרנה, אסטמה, פריחה בעור ובעיות בריאותיות נוספות אשר היו מנת חלקה טרם ההיריון. הומאופתיה תטפל בבעיות כרוניות אלו בצורה טבעית בתקופת ההיריון.
  • תופעות לוואי של ההריון – צרבת, גיהוקים, בחילות, בצקות בגפיים, התכווצות ברחם, עייפות וחרדה. יש מגוון רחב של רמדיז הומאופתיות שעשויות לסייע בנושאים האלו והשיפור מחזיר את איכות החיים לאישה ההרה.
  • מהלך הלידה – הומאופתיה עוזרת במקרים בהם קצב הלידה מאוד איטי, יש קרעים בנרתיק, דימומים, גודש בשדיים, דיכאון לאחר לידה ועוד.

מעוניינות להפסיק לסבול מתופעות המלוות את ההריון?
חגית פילובסקי, הומאופתית קלאסית בעלת ניסיון רב בתחום הומאופתיה לנשים בהיריון תשמח להיות לכן לעזר.
השאירו את הפרטים ואחזור אליכם בהקדם.