אסטמה / בעיות נשימה

ליחה, שיעול, צרידות, אסטמה, ברונכיטיס וקשיי נשימה – כל אלה נכללים בתחום בעיות הנשימה הפוגמות באיכות חייו של התינוק או הילד.

האסטמה היא למעשה התכווצות הסימפונות בריאות עקב דלקת. חולי אסטמה עשויים לסבול מנשימה כבדה עם "צפצופים", "קוצר נשימה" וסיבולת לב-ריאה נמוכה.

אצל רוב האנשים שסובלים מאסטמה – הנשימה שורקת באופן רגיל. חלקם מסתובבים עם תחושה של מחסור באוויר לתקופות ארוכות, ואצל אחרים – שיעול הוא הסימפטום העיקרי.
יש ילדים אשר סובלים גם מאלרגיה, אולם לא את כל המקרים של אסטמה אפשר להסביר כתגובה אלרגית.

הסימנים והתסמינים של אסטמה נעים מקלים ועד חמורים, ומשתנים מאדם לאדם. יתכנו תסמינים קלים כגון צפצופים וחרחורים אחת לכמה זמן, או התקפי אסתמה מדי פעם. בין ההתקפים החולים עשויים להרגיש טוב ולא לחוות קשיים בנשימה. במקרים אחרים – עלולים להופיע שייעולים, צפצופים וחרחורים קבועים בנשימה, ואפשרות נוספת היא שתסמיני המחלה יופיעו בעיקר בלילה, או רק במהלך אימון גופני.

 אסטמה היא מחלה נפוצה מאד בקרב הדור הצעיר, ואחד מתוך חמישה ילדים מאובחן כחולה אסטמה.

למה הומאופתיה?

  • הומאופתיה הינה שיטה טבעית אשר מחזקת ומעודדת את כוחות המרפא של התינוק או הילד בעזרתה של הרמדי ההומאופתית, ובכך הוא מצליח להתמודד עם הבעיה ולהיפטר ממנה לצמיתות.
  • הטיפול ההומאופתי הינו אישי ומותאם לכל אחד באופן אינדיווידואלי.
  • הרמדי ההומאופתית איננה תרופה כימית -  ולכן אין לה תופעות לוואי.
  • השימוש בהומאופתיה הינו בטוח בכל גיל ואיננו מייצר תלות כלשהי.

כיצד זה עובד?

  • במפגש האבחון הראשון אקבל את המידע מהוריו של הילד ואתרשם ממנו באופן כללי.
  • חשוב לי לדעת מספר פרטים הן לגבי מצבו הפיזי כגון: מתי החלה התופעה, תדירות התקפי האסטמה, זמני החמרה, היסטוריה רפואית ועוד, והן פרטים נוספים כגון: אופיו, אורח חייו ועוד

 

לפרטים נוספים אנא חזרי אלי:
שם מלא: טלפון:

Tagged , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.