קשב וריכוז

בשנים האחרונות תחום בעיות קשב וריכוז זוכה לתשומת לב רבה. הסיבה לכך היא החשיבות הגדולה של בעיות אלו על התפקוד היומיומי בחיים ועל הערכת האדם כלפי עצמו. ראיונות שנעשו עם אנשים אשר סובלים מבעיות הקשורות בריכוז ובקשב, מראים כי רוב האנשים סבורים כי ניתן היה למנוע את הסבל אותו הם חוו במהלך חייהם אם הם היו מאובחנים בשלב מוקדם וזוכים לטיפול מתאים בבעיות אלו כבר מגיל הילדות.

חשיבות הטיפול בבעיית קשב וריכוז

יש הורים אשר שואלים את עצמם האם חובה לספק לילד טיפול תרופתי באם התגלה כי הוא סובל מבעיות בתחום הקשב והריכוז. בשנים האחרונות יותר ויותר הורים מגלים התנגדות לפתרון תרופתי בדמות ריטלין ודומיו וזאת משום ההשלכות השליליות הקשורות לכך.
כאן, נכנסים לתמונה פתרונות שונים מתחום הרפואה המשלימה, כאשר הומאופתיה צועדת בראשם. ההומאופתיה מציעה רמדי הומאופתית המותאמת באופן אישי לכל ילד וזאת לאחר אבחון מקיף של הילד ושיחה איתו ועם הוריו אודות הבעיות מהן הוא סובל.

טיפול הומאופתי בבעיות קשב וריכוז

יתרונות ההומאופתיה רבים. מדובר על טיפול טבעי לחלוטין ולכן לא קיים החשש שמא אנשים אשר סובלים מבעיות קשב וריכוז יתמכרו אליו או יסבלו מתופעות לוואי בגינו. בנוסף, הומאופתיה תספק (וזאת בניגוד אל הסיכונים המאפיינים נטילת תרופות), פתרון קבוע למקור הבעיה ולא רק טיפול זמני לסימפטומים הנובעים ממנה. בעיות קשב וריכוז מצריכות טיפול מיידי. טיפול נכון על ידי רמדי הומאופתית המתאימה לילד שלכם תבטיח תוצאות טיפול מוצלחות ומתמשכות בבעיה ממנה סבל, ללא התמכרות לטיפול או תופעות לוואי.

מעוניינים לעזור לילד שלכם על ידי רפואה טבעית ואפקטיבית? חגית פילובסקי, הומאופתית קלאסית בעלת ניסיון רב,תשמח לעזור לכם.

בעיות קשב וריכוז והומאופתיה – שילוב נכון לתוצאה מנצחת