במכון להתפתחות הילד

יש אמהות שצריכות לבוא עם טישו לעבודה.
בהתפתחות הילד זה מין מקום כזה שכל הזמן משהו מלחיץ קורה בו. תמיד יש כוננות דמעות.
וכשאת אמא הכל מלחיץ אותך.

אמא של מיכאל בוכה מלא בעבודה.
אתמול כשהגיעה ילדה בת שנתיים שעוד לא הולכת לבד, זה גרם לה לבכות בגלל שזה הזכיר לה איך מיכאלי שלה לא הלך עד גיל מאוחר נורא.
שבוע שעבר היה תינוק ששק הדמעות שלו חסום והוא מועמד לניתוח. זה מיד הזכיר לה את הניתוח שמיכאל עבר בבית חולים. זה היה כמה שבועות אחרי שנולד ובגלל שהוא לא הצליח לינוק טוב הרופא אמר שיש לשון קשורה ומיד הציע לנתח כדי להתיר את זה. לעולם לא תשכח כמה היא בכתה. התינוק שלה היפה והעדין הזה שרק נולד וכבר הוא צריך ניתוח. אם רק הדמעות יכלו לספר….

למודת ניסיון את יסמין היא כבר לקחה לטיפול. היא חששה מכל שיעול והיא לא רצתה את כל הסירופים האלו בגוף שלה. השינוי היה כל כך מדהים שהיא זוכרת כמה זה היה מהיר. הדלקות אוזניים נגמרו צ'יק צ'ק, הניתוח כפתורים נדחה ונדחה עד שלבסוף בוטל סופית. אפילו את החיסונים היא עברה יותר טוב. הכל היה הרבה יותר קל.
אבל עכשו היא עובדת בהתפתחות הילד וכל ילד מזכיר לה נשכחות והיא כל הזמן בוכה.

baby-2886622__480

שנה-שניים ראשונות אצל כל ילד הן מלאות באתגרים, אפשר לעזור לך ולילד שלך לצלוח אותם בקלות יחסית. מתאים לאימהות שאוהבות לבכות. משמחה.

Bookmark the permalink.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>